O nás

Naše společnost ZEMCAT s.r.o. vznikla 1. ledna 2009 a to ze subjektu Petr Hampejs - ZEMCAT zemní práce, který na trhu působí od roku 2002 a má mnohaleté zkušenosti. Nabízíme provádění staveb se zaměřením na výstavbu a rekonstrukce vodovodních řadů a kanalizací, výstavbu inženýrských sítí a komunikací, včetně kompletní realizace na klíč. Také provádíme bourací a demoliční práce včetně zemních prací.

Další důležitou činností naší firmy je poskytování dopravy a mechanizace pro navážení sypkých materiálů (štěrky, písky, recykláty apod.), a provedení přepravy a nakládky stavebních odpadů. Zakázky realizujeme vlastní technikou.

Od roku 2019 jsme naše služby rozšířili o zajištění komplexního odpadového hospodářství pro stavební a průmyslové firmy včetně drobných živnostníků. Zákazníkům zajistíme pronájem a přepravu kontejnerů včetně likvidace odpadů. Službu zajišťuje kolektiv zaměstnanců s bohatými zkušenosti a patnáctiletou praxí v oboru.

Další novinkou je výroba a pronájem velkoobjemových kontejnerů, mobilních skladů a stavebních buněk.

Těšíme se na další spolupráci a děkujeme Vám za přízeň.

160.jpg

Souhlasíte, aby tento web používal soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti? Bez Vašeho souhlasu je funkčnost stránek omezena. Další informace Souhlasím